O nas

Jesteśmy małą, ale prężnie działająca firmą. Charakteryzuje nas dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy z dużą ilością firm w całej Polsce. Nasz sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy.

Zagórze
Pasja i troska

Pasja i troska

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie ruch drogowy bez oznakowania? Czy byłoby możliwe bezpieczne poruszanie? Misją naszej firmy jest dbanie o porządek na drogach. Właśnie z tych względów postanowiliśmy zająć się sprzedażą znaków drogowych. Bezpieczeństwo jest w centrum naszej uwagi. Dlatego oferujemy również progi zwalniające, barierki, blokady parkingowe, pachołki, najazdy, ograniczniki oraz lustra drogowe.

Historia firmy Zagórze

Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku jako zakład produkujący i świadczący usługi w zakresie ślusarki budowlanej, wykonawstwa ogrodzeń oraz montaży hal i wiat. W 1991 roku rozszerzyliśmy działalność o utrzymanie oznakowania drogowego, a także produkcję oraz montaż tablic informacyjnych i reklamowych. Obecnie zakład dynamicznie rozwija swoją ofertę o nowoczesne usługi ślusarskie i szeroko pojętą reklamę.

Usługi reklamowe

Zapytaj o darmową wycenę

Zainteresowała Cię oferta? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zagórze 5, 57-300 Kłodzko
74 867 84 58
poczta@zagorze.net
pn. - pt. od 7:00 do 15:00