Ślusarstwo ogólne i budowlane

Zabezpiecz niebezpieczne krawędzie i zakręty lub przyozdób swoją posesję oferowanymi przez nas produktami.

Ślusarstwo ogólne i budowlane
Barierki ochronne

Barierki ochronne

Montujemy barierki w obrębie przejść dla pieszych, w ciągu chodników lub ścieżek. Wykorzystujemy stal wysokiej klasy, zarówno czarną, jak i ocynkowaną. Barierki mogą być wykończone aplikacją pasów odblaskowych lub malowane jednolicie.

Poręcze i balustrady

Barierki wygrodzeniowe, poręcze oraz balustrady stosuje się w celu wyeliminowania lub ograniczenia niebezpieczeństw (upadek z wysokości, wkroczenia na jezdnię w miejscu niedozwolonym) na jakie narażony jest pieszy lub rowerzysta korzystający z drogi i obiektów przy niej położonych.

Poręcze i balustrady
Boksy i ogrodzenia

Boksy i ogrodzenia

W swojej ofercie posiadamy różne zabudowy w formie boksów, np. śmietnikowych, rowerowych, wózkowych, gospodarczych itp. Wykonujemy również ogrodzenia i wygrodzenia częściowe terenu.

Wiaty i zadaszenia

Oferujemy szeroki wybór wiat. Dostępne są wiaty i zadaszenia samochodowe lub ogrodowe. Zadaszenia mogą posiadać oszalowanie boczne czyli ścianki. Na życzenie klienta możemy zaprojektować dedykowane rozwiązania.

Wiaty i zadaszenia
Kraty i bramy

Kraty i bramy ozdobne

Produkujemy bramy i kraty, które ozdobią Twój dom i zapewnią bezpieczeństwo. Mają one szerokie zastosowanie. Montowane są nie tylko na oknach i drzwiach, ale również wykorzystywane są również w ogrodach jako ozdobne instalacje, po których wspinają się rośliny.

Słupki blokujące i blokady parkingowe

Słupki ochronne, parkingowe lub chodnikowe wyznaczają specjalne strefy komunikacyjne, a także służą bezpieczeństwu. Blokady parkingowe pomogą Ci zabezpieczyć zarezerwowane dla Twojego samochodu miejsce.

Słupki blokujące i blokady parkingowe

Zapytaj o darmową wycenę

Zainteresowała Cię oferta? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zagórze 5, 57-300 Kłodzko
74 867 84 58
poczta@zagorze.net
pn. - pt. od 7:00 do 15:00