Znaki drogowe

Od zabytkowych uliczek po drogi ekspresowe i autostrady. Dostarczamy znaki drogowe, aby zapewnić bezpieczeństwo i estetykę na drogach.

Znaki drogowe
Oznakowanie pionowe

Oznakowanie pionowe

Zagórze od wielu lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i utrzymywaniem znaków drogowych pionowych. Tylna część znaków drogowych jest zabezpieczona szarą farbą. Znaki, zależnie od ich zastosowania, są pokryte folią odblaskową najwyższej jakości. Oferujemy montaż, konserwację i renowację oznakowania pionowego.

Oznakowanie poziome

Dopełnieniem naszej oferty stanowi oznakowanie poziome. Niezależnie od podłoża, wykonujemy cienkowarstwowe malowanie oznaczeń na jezdni, parkingach i placach. Odnawianie, renowacja i konserwacja poziomego oznakowania.

Oznakowanie poziome
Progi zwalniające

Progi zwalniające

Urządzenia BRD, czyli Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, służą do ochrony zdrowia lub życia jego uczestników. Progi zwalniające to tzn. wymuszacz ograniczenia prędkości pojazdów samochodowych. Mogą być stosowane na ulicach, drogach wewnętrznych, jak i parkingach. Progi wyposażone są w odblaskowe pasy, które idealnie widać po zmierzchu.

Lustra drogowe

Lustra drogowe są stosowane w miejscach, gdzie stojące przy drogach budynki, słupy lub drzewa ograniczają widoczność osobom kierującym pojazdy. Również pomagają w bezpiecznym przejeździe przez skrzyżowania dróg, tory oraz w pobliżu przystanków autobusowych, które usytuowane są na łukach dróg.

Lustra drogowe

Zapytaj o darmową wycenę

Zainteresowała Cię oferta? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zagórze 5, 57-300 Kłodzko
74 867 84 58
poczta@zagorze.net
pn. - pt. od 7:00 do 15:00